• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wielka Brytania to ze wszech miar wspaniałe państwo. Przecież jeszcze jakiś czas temu Wyspiarze byli wielką potęgą gospodarczą. Dzisiaj utracili na znaczeniu, choćby z tego powodu, iż jakby nie do końca chcą zjednoczyć się z UE – co jest zrozumiałe. Dobrze, lecz co w takim razie należy zwiedzić będąc na Wyspach?

Początkowo bardzo dobrym miejscem jest Londyn, a więc najbardziej znaczące miasto w Wielkiej Brytanii i naturalnie stolica Anglii. Londyn to wielkie miasto, zatem aby zwiedzić najbardziej interesujące zabytki i atrakcje trzeba poświecić przynajmniej kilka dni. Zasadniczo w Londynie naprawdę można się zakochać.

Ciekawe są również na przykład Bristol, Cardiff czy Manchester. Jeśli w grę wchodzi turystyka na Wyspach, rewelacyjnym rozwiązaniem jest także zwiedzenie Szkocji. Przecież Szkocja to bardzo ładny kraj, który ma do zaoferowania dużo ciekawych widoków. Przykładowo bardzo ładny jest Edynburg. Zasadniczo na obszarze Szkocji jest wiele ładnych miejsc. Najdogodniej po prostu pojeździć po Szkocji, móc chłonąć niepowtarzalną atmosferę owej krainy. Można śmiało powiedzieć, że nie ma wielu piękniejszych miejsc na świecie, niż właśnie Szkocja. Jak więc widzimy, Wielka Brytania jest rewelacyjnym kierunkiem dla chcących zobaczyć coś naprawdę interesującego.
źródło: http://www.sportlajf.pl, herbaton.pl, ukibicownamalcie.pl, http://zoo-safari.net.pl

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Turystyka

Comments are closed.