• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy sromu lub łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd miejsc intymnych – medycyna plastyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te problemy oraz wydatnie polepszą komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji ustalane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji seksualnej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie całego narządu.

Rezultatem może być odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.

Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię coraz większe kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć Twoje problemy, jakie do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Odwiedź:

Ginekologia Estetyczna we Wrocławiu

Pozostałe artykuły tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.